Jesteśmy zegarmistrzami, którzy mają obsesję na punkcie innowacyjnego rzemiosła i przemyślanego projektu. Zdemokratyzowaliśmy pomiar czasu, udowadniając, że świetny zegarek nie musi być drogi. Pomogliśmy wynaleźć zegarki naręczne i nadal je odkrywamy na nowo. Z pasją tworzymy własne projekty, starannie pozyskujemy każdy materiał i budujemy każdy zegarek własnymi rękami.

LABORATORIUM PROJEKTOWE GALLI


Projektant Giorgio Galli i jego firma z Mediolanu zbudowali międzynarodową obecność i wyjątkową reputację jako lider w dziedzinie nowoczesnego pomiaru czasu i projektowania biżuterii. Giorgio Galli Design Lab od ponad dekady tworzy wyszukane zegarki dla Timex Group. W lipcu 2007 roku Grupa Timex kupiła Giorgio Galli Design Lab.

Dzięki możliwościom od identyfikacji wizualnej po nagradzane zegarki i wzornictwo przemysłowe, Giorgio Galli Design Lab zapewnia zintegrowane rozwiązania umożliwiające osiągnięcie strategicznych i konkurencyjnych celów biznesowych poszczególnych marek.

CEBU


TMX Fil. Inc. została założona w Cebu na Filipinach w 1979 roku jako pierwszy lokalizator Mactan Export Processing Zone. Fabryka Cebu jest głównym ramieniem produkującym zegarki Grupy Timex. Ponad 80% zegarków Timex sprzedawanych na całym świecie jest produkowanych (całkowicie lub w fazie końcowego montażu) i/lub wysyłanych z fabryki w Cebu. Fabryka jest jednym z najbardziej zintegrowanych pionowo miejsc produkcji zegarków w branży na całym świecie, z szerokim zakresem możliwości, w tym produkcją tarcz i wskazówek, produkcją i montażem części, mechanizmami i montażem zegarków.
Obejrzyj produkcję